czwartek, 8 maja 2014

Przejazd Warszawa-Bratysława-Warszawa za darmo. Kto chce, kto chce ?

Zdarzyło się tak, że kupiłem bilety na wyjazd, a potem okazało się, że w tym samym terminie możemy być zupełnie gdzie indziej, w miejscu nieco bardziej nas interesującym. No i bilety na ten pierwszy wyjazd zostały, a szkoda żeby się zmarnowały :)

Tak więc mamy do oddania, zupełnie za darmo, 4 bilety na przejazd Polskim Busem na trasie Warszawa - Bratysława - Warszawa. Wyjazd jest już za tydzień, 15 maja, zaś powrót 20 maja, na miejscu cztery dni i kawałeczek piątego.
Bilety nie są imienne, z tego co wiem bez problemu możemy oddać je innym podróżującym, zresztą handel takimi biletami od dawna trwa w najlepsze na pewnym portalu z aukcjami internetowymi. Przy wsiadaniu pokazuje się tylko kierowcy bilety, on sprawdza numery w swojej rozpisce i już można szukać wolnych foteli, polecamy na samym przedzie, bo widok z piętra autobusu jest bardzo przyjemny :)

Dla osób zainteresowanych biletami mamy tylko jeden warunek, a raczej prośbę. Chcielibyśmy by ci, którzy dostaną bilety, po swoim powrocie napisali kilka słów jak było i przesłali chociaż jedno zdjęcie z wycieczki, żebyśmy mogli umieścić to na naszym blogu. Nie jest to warunek niezbędny, ale będzie nam bardzo miło za taką formę wdzięczności.

Żeby była jakaś forma konkursu, zróbmy może tak: każdego kto chciałby otrzymać te bilety proszę o napisanie czegoś w komentarzu do tego posta dzisiaj, dokładnie o godzinie 20:00. Wygra ta osoba, której komentarz będzie pierwszy o wskazanej porze. Sprawdzić będzie bardzo łatwo i chyba nie będzie żadnych kontrowersji, ani wątpliwości komu mamy wysłać bilety.

W Bratysławie można poszukać sobie noclegu na przykład przez serwis AirBnb, rejestrując się z naszego polecenia: www.airbnb.pl/c/mzelazo można także znaleźć nocleg zupełnie za darmo u hostów na www.couchsurfing.org

Jeśli ktoś będzie miał chęć, to zwyczajowo zapraszamy także do polubienia naszej strony na  portalu Facebook: https://www.facebook.com/smartwithkids


6 komentarzy:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. No i chyba wszystko jest widoczne czarno na białym :)
    Gratulujemy i mamy cichą nadzieję na kilka zdań i zdjęć z wyjazdu.

    Pani Kasiu, proszę podać maila, tutaj albo wysłać PW na Facebooku do nas, jeśli nie chce Pani podawać go publicznie.

    OdpowiedzUsuń